TOP 5 alkomatów bezustnikowych

Alkomaty bezustnikowe to technologia, która ostatnimi laty zyskuje coraz większą popularność. Wynika to z prostego faktu, umożliwiają one znaczące przyspieszenie procesu kontroli trzeźwości dużych grup ludzi. Przez hale produkcyjne wielkich zakładów pracy codziennie przewija się nawet kilka tysięcy osób, dlatego rzadko zdarza się, by możliwe było skontrolowanie trzeźwości wszystkich pracowników. Są one również wielkim ułatwieniem dla stróżów prawa, dzięki alkomatom bezustnikowym mogą o wiele szybciej sprawdzić trzeźwość powracających do domów kierowców, co w okresie świątecznym jest zawsze dla nich wielkim wyzwaniem. Rynek rozrasta się w szybkim tempie, a propozycji jest coraz więcej, dlatego przygotowaliśmy dla Was ranking TOP 5 alkomatów bezustnikowych. Te produkty możecie znaleźć na stronie Polskie Centrum Kalibracji.

5. ALKOMAT ALKOHIT X50

Ranking otwiera propozycja skierowana do użytkowników prywatnych bądź właścicieli małych biznesów. Model Alkohit X50 idealnie sprawdzi się do przebadania małych lub średnich grup w błyskawicznym tempie. Czas doprowadzenia go do gotowości do następnego użycia to około 2-3 sekund, więc cały proces będzie przebiegał bardzo sprawnie. Produkt objęty jest gwarancją. Jest to dobry alkomat bezustnikowy w bardzo przystępnej cenie
KUP TERAZ

4. Policyjny Alkomat Bezustnikowy ALCOLOOK

Alkomat ALCOLOOK określany jako policyjny jest wyznacznikiem jakości oraz solidności. Sprzęt posiada moduł pamięci obejmujący pięćdziesiąt testów, działa w bardzo szerokim spektrum temperatur, a czas pomiędzy testami skrócony jest do minimum. Idealnie sprawdzi się np. w zakładach pracy, umożliwiając szybką kontrolę wielu pracowników.
KUP TERAZ

3. AL-1100F PROMILER

Promiler zajmuje trzecie miejsce na naszej liście najlepszych alkomatów bezustnikowych. Futurystyczny wygląd idzie w parze z funkcjonalnością. Nie jest to może najdokładniejszy sprzęt na rynku, jednak zmiata konkurencję w kategorii prędkości pomiaru. Cały proces, przez dmuchnięcie, aż po uzyskanie wyniku to czas poniżej 4 sekund! Jest to wymarzony towarzysz wszystkich organizatorów imprez masowych.
KUP TERAZ

2. iBlow marki PROMILER

Sprzęt odznaczający się ponownie błyskawicznym czasem reakcji, ale również imponującą technologią. iBlow wyposażony jest w najnowocześniejsze podzespoły, co czyni go sprzętem, któremu zaufało wiele służb mundurowych na całym świecie, co w naszej opinii jest wystarczającą rekomendacją dla wszystkich osób potrzebujących zaopatrzyć się w niezawodny i sprawdzony sprzęt.
KUP TERAZ

1. Alkomat przesiewowy LIFELOC LT7

LT7 to jeden z najlepszych dostępnych obecnie na rynku alkomatów. To, co wyróżnia go na tle konkurencji to obłędna pamięć testów wynosząca aż 10 000 prób! Ponadto ergonomiczny projekt urządzenia sprawia, że korzystanie z niego jest bardzo przyjazne użytkownikowi. Jest to sprzęt o bardzo wysokim czasie reakcji, zachowując jednak dużą dokładność. Przy odpowiednim budżecie LIFELOCK LT7 będzie prawdopodobnie najlepszym wyborem. Jeśli chodzi o kwestię trzeźwości w pracy czy na drodze jest to kwestia priorytetowa, ponieważ zależy od niej ludzkie życie. Dlatego szybkie i dokładne alkomaty bezustnikowe powinny być priorytetem.
KUP TERAZ

Alkomaty bezustnikowe