Najlepsze alkomaty - Ranking

3. AlcoSense Excel

Alkomat elektrochemiczny AlcoSense Excel jest wysokiej jakości urządzeniem, który wyposażono w czujnik elektrochemiczny o rozmiarze 64 mm kwadratowych. Jest to taki sam sensor, jaki stosowany jest przez polską policję i inne służby mundurowe. Oznacza to, że badanie wykonane takim alkomatem jest jak najbardziej wiarygodne. Co więcej, prezentowany alkomat posiada oprogramowanie ułatwiające intuicyjne wybieranie różnych opcji. Do grona przydatnych funkcji można zaliczyć między innymi detektor ciśnienia oraz objętości pobranej próbki powietrza, a także opcję kompensacji temperatury.
Na podstawie właściwości i cech posiadanych przez alkomat AlcoSense Excel można zauważyć, że sprzęt ten stanowi mniejszą, ale również bardzo wydajną i skuteczną wersję alkomatu stosowanego przez służby mundurowe na terenie Polski oraz innych krajów leżących w Unii Europejskiej. Opinie na temat tego alkomatu są bardzo pozytywne ze względu na liczne udogodnienia i atuty, takie jak na przykład podświetlane gniazdo uchwytu ustnika. W przypadku uzyskania wyniku zbliżonego do limitu sprzęt ostrzega użytkownika przed jazdą autem. Dodatkowo w udogodnieniach tego sprzętu dostępne są specjalne przypomnienia o kalibracji urządzenia, funkcja automatycznego czyszczenia czy też port USB, dzięki któremu czujnik można podłączyć do komputera i dokonać aktualizacji jego oprogramowania.
Stosunek cena – jakość jest bardzo korzystny dla użytkownika w przypadku urządzenia, jakim jest alkomat AlcoSense Excel. Jest to produkt zapewniający wysoką dokładność pomiaru do dwóch miejsc po przecinku. Stosowanie takich samych rozwiązań, jak w alkomatach używanych przez służby mundurowe sprawia, że wyniki podawane przez to urządzenie są wiarygodne.
KUP TERAZ

2. Alkomat AMII Alcosafe S4

Urządzenie ma zakres pomiarowy: 0.000 – 4.000 promili. Obsługuje jednostki pomiarowe: promile, %BAC, mg/l, g/l. Przygotowanie modelu alkomatu Alcosafe s4 trwa od 20 sekund do 40 sekund. Urządzenie jest zasilane na baterie alkaliczne typu AA 2 x 1,5 Volt, dlatego nie jest konieczne korzystanie z prądu do ładowania go. Urządzenie ma 4 cyfrowy wyświetlacz LCD. Jego wymiary wynoszą: 144 mm x 51 mm x 18 mm. Może być przechowany w dowolnym miejscu, gdzie nie jest narażony na działanie czynników atmosferycznych: promieni słonecznych, wody, jak i wilgoci. Alkomat jest wykonany z tworzywa ABS. Wszystkie wymienione parametry sprawiają, że jest to urządzenie wysokiej jakości.
Urządzenie otrzymało pozytywne opinie od użytkowników. Dotyczą one wysokiej jakości sprzętu oraz szybkości jego pracy. Model alkomatu Alcosafe s4 dostępny jest w atrakcyjnej cenie, dzięki temu każdy może sobie pozwolić na kupno urządzenia. Korzystanie z niego jest w szczególności polecane osobom prywatnym, jak i pracodawcom, którzy potrzebują kontrolować poziom trzeźwości u swoich pracowników podczas wykonywania przez nich pracy. Każdy z alkomatów, który znajduje się w naszej ofercie, zawiera certyfikat potwierdzający wykonanie kalibracji. Polega ona na poddaniu alkomatu testom, a następnie wyznaczeniu sprawności urządzenia na specjalnych symulatorach BAC. Jeśli kupisz urządzenie, które jest skalibrowane, będziesz mieć pewność, że działa poprawnie.
KUP TERAZ

1. Alkomat AF35

Produkt został wyposażony w nowoczesny policyjny sensor elektrochemiczny. Jego działanie jest niezwykle stabilne i to dzięki niemu alkomat AF35 Alcofind jest uznawany za jeden z najlepszych testerów trzeźwości na polskim rynku. Wykonany został z najwyższą dbałością o szczegóły. Pomimo swoich niewielkich rozmiarów, został wyposażony w duży i niebywale czytelny wyświetlacz LCD. Zakres pomiarów za pomocą AF35 wynosi od 0,00 ‰ do 5,00 ‰, a rozdzielczość wskazań obejmuje aż dwa miejsca po przecinku. Jego doskonała jakość wykonania oraz precyzja pomiarów mają ogromny wpływ na pozytywne opinie na jego temat. Jeśli dodamy do tego jeszcze korzystną cenę urządzenia to mamy doskonały alkomat dla osób ceniących wysokiej klasy sprzęty.

Urządzenie koreańskiej firmy Da-Tech bez baterii waży zaledwie 85 gramów, a jego wymiary to 4,7 x 10,8 x 1,7 cm. Pozwalają one na zabranie go ze sobą wszędzie. Ten niewielki alkomat posiada za to ogrom opcji i udogodnień. Pierwszą z nich jest szybka gotowość urządzenia do pomiarów – zaledwie 15 sekund oraz bardzo krótki czas poboru próbki – tylko 3 sekundy. Dodatkowo Alcofind AF35 posiada pamięć 10 ostatnich pomiarów, podświetlenie ustnika, którego możesz używać wiele razy oraz sygnalizację dźwiękową. Produkt da Ci znać, kiedy jego baterie będą rozładowane, kiedy zaczyna i kończy się pomiar oraz powiadomi Cię dźwiękiem o tym, że sensor jest uszkodzony. Wyposażony został także w funkcję automatycznego wyłączenia się po 15 sekundach bezczynności oraz tryb diagnostyki sensora. Jego kalibracji musisz dokonać dopiero po wykonaniu 500 pomiarów. Pomimo tego, że posiada on tyle dodatkowych funkcji, jest to bardzo prosty w obsłudze tester trzeźwości. Dlatego, jeśli szukasz poręcznego alkomatu dla siebie lub prowadzisz małą działalność gospodarczą i chcesz wykorzystać go do kontroli pracowników, nie zastanawiaj się dłużej tylko alkomat AF35 marki Alcofind. W zestawie otrzymasz pokrowiec na alkomat, 6 ustników wielorazowego użytku, 2 baterie alkaliczne typu AAA, instrukcję obsługi, kartę gwarancyjną oraz certyfikat kalibracji urządzenia.

KUP TERAZ
Alkomaty